Elévové

Soupiska

nikdo na soupisce

Program

FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Multifunkční MSH Skuteč
sobota 5. 10. 2019FbC Skuteč
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Multifunkční MSH Skuteč
sobota 5. 10. 2019FbK Orlicko-Třebovsko
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Multifunkční MSH Skuteč
sobota 5. 10. 2019FBK Piráti Sokol Chrudim
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
MSH Litomyšl
neděle 3. 11. 2019FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
HAGA Špunti Pardubice
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
MSH Litomyšl
neděle 3. 11. 2019FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FbK Orlicko-Třebovsko
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
MSH Litomyšl
neděle 3. 11. 2019FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FbC Skuteč
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Tréninkové centrum Sokol Pardubice
sobota 16. 11. 2019FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
Sokoli Pardubice
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Tréninkové centrum Sokol Pardubice
sobota 16. 11. 2019FbK Orlicko-Třebovsko
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Tréninkové centrum Sokol Pardubice
sobota 16. 11. 2019Sokoli Pardubice B
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
SH Skalka Česká Třebová
neděle 8. 12. 2019HAGA Špunti Pardubice
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
SH Skalka Česká Třebová
neděle 8. 12. 2019FbK Orlicko-Třebovsko
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
SH Skalka Česká Třebová
neděle 8. 12. 2019FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FbC Skuteč
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Multifunkční MSH Skuteč
neděle 5. 1. 2020FbK Orlicko-Třebovsko
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Multifunkční MSH Skuteč
neděle 5. 1. 2020FbC Skuteč
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Multifunkční MSH Skuteč
neděle 5. 1. 2020FBK Piráti Sokol Chrudim
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Tréninkové centrum Sokol Pardubice
sobota 22. 2. 2020Sokoli Pardubice B
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Tréninkové centrum Sokol Pardubice
sobota 22. 2. 2020Sokoli Pardubice
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Tréninkové centrum Sokol Pardubice
sobota 22. 2. 2020FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
HAGA Špunti Pardubice
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
MSH Litomyšl
sobota 14. 3. 2020FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
HAGA Špunti Pardubice
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
MSH Litomyšl
sobota 14. 3. 2020FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FbK Orlicko-Třebovsko
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
MSH Litomyšl
sobota 14. 3. 2020FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBK Piráti Sokol Chrudim
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
SNH Pardubice - Dukla
sobota 28. 3. 2020FbC Skuteč
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
SNH Pardubice - Dukla
sobota 28. 3. 2020HAGA Špunti Pardubice
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
SNH Pardubice - Dukla
sobota 28. 3. 2020FBK Piráti Sokol Chrudim
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
SH Skalka Česká Třebová
sobota 4. 4. 2020FbK Orlicko-Třebovsko
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
SH Skalka Česká Třebová
sobota 4. 4. 2020FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FBK Piráti Sokol Chrudim
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
SH Skalka Česká Třebová
sobota 4. 4. 2020FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
HAGA Špunti Pardubice
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Tréninkové centrum Sokol Pardubice
sobota 25. 4. 2020FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
Sokoli Pardubice
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Tréninkové centrum Sokol Pardubice
sobota 25. 4. 2020FBC PEAKSPORT LITOMYŠL
FbC Skuteč
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL (elévové)
Tréninkové centrum Sokol Pardubice
sobota 25. 4. 2020Sokoli Pardubice B
FBC PEAKSPORT LITOMYŠL

Realizační tým

Tréninky